24. júna 2013

František Kotleta: Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez

František Kotleta: Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez
Zdroj: www.palmknihy.sk
Pán Kotleta nám z tajného úkrytu doprial záverečnú časť svojej mäsiarskej trilógie. Prostredníctvom názvu sa nám síce snaží predať mäsové výrobky z vlastnej produkcie, ale dostaneme hlavne poriadne naklepané, geneticky modifikované rezne.

Vojna s emzákmi sa blíži ku koncu a hlavní hrdinovia dostávajú stále viac do držky. Od istej smrti ich zachráni často hlavne vôľa autorova. Vrátia sa postavy, ktoré sme už príliš neočakávali, ale aj také, ktoré sa vrátiť proste museli. Pán Bezzemek sa prestal trblietať a z romanticky bľabotajúceho vypatlanca (viď Fakt hustej nářez) sa stal psychicky labilný vypatlanec, ktorému rôzne nezmyselné výčitky svedomia vypínajú logické myslenie a zdravý sedliacky rozum. Ešteže má viac šťastia ako rozumu.

Autor trochu pribrzdil a výnimočne doprial svojim postavám oveľa viac bolesti než sexu. Stále je to veľmi zábavne čítanie a fajn sranda. Pri čítaní netreba príliš premýšľať a analyzovať autorove chyby a logické zakopnutia. Stačí sa baviť. Koniec koncov takúto knihu zhltnete veľmi rýchlo a potom sa budete môcť vrátiť k svojim filozofickým traktátom, ktoré povznesú vašu oddýchnutú myseľ.

Hodnotenie: 4/5

Autor: František Kotleta
Vydavateľ: freetim(e)publishing
Rok vydania: 2013
Väzba: eKniha
Jazyk: Český
Počet strán: 328
ISBN: 978-80-7425-871-8
Kupujte na Palmknihách.
Viac info na Legii.

Súvisiace:
František Kotleta: Bratrstvo krve 1 - Hustej nářez
František Kotleta: Bratrstvo krve 2 - Fakt hustej nářez

Send to Kindle

1 komentár: